TB asszisztens (Ref.sz.: 33961)

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok

TB ügyintéző kollégák munkájának folyamatos támogatása
Iratlefűzés, iratrendezés
Egyéni segélyezési lapok vezetése
Keresztellenőrzésekben történő részvétel
Bejövő és kimenő posta kezelése, iktatása
Levelek, határozatok megírása
Általános irodai adminisztráció; szkennelés, nyomtatás

Elvárások

Minimum középfokú végzettség
MS Office felhasználói szintű ismerete
Megbízható, precíz, pontos munkavégzés
Önálló felelősségteljes munkavégzésre és egyben csapatmunkára való képesség
Monotonitás tűrés

Amit kínálunk

Versenyképes juttatási csomag
Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
Hosszú távú, stabil munkalehetőség
Fiatalos, dinamikus csapat, kellemes munkakörnyezet

Szükséges végzettség

középfokú végzettség érettségivel

Jelentkezni a jelentkezem gomb megnyomását követően fényképes önéletrajz elküldésével és a fizetési igény megjelölésével lehetséges.