Cafeteria tanácsadó (Ref.sz.: 33941)

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok

cafeteria projektek teljes körű, önálló kezelése
juttatások megrendelése, feltöltése, esetleges kiosztása
a megrendelt juttatások adminisztrációjának nyilvántartásokban történő vezetése
dolgozókkal való kapcsolattartás
ügyfelekkel történő egyeztetések
munkavállalók online/offline nyilatkoztatása

Elvárások

minimum 2 év tapasztalat adminisztratív, ügyfélkapcsolati, szakmai asszisztensi területen
strukturált, logikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
proaktív, kreatív hozzáállás
választékos, pontos fogalmazás szóban és írásban egyaránt
aktív, legalább társalgási szintű angol nyelvtudás
Word, Excel magabiztos ismerete
önálló, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

versenyképes juttatási csomag (alapbér, cafeteria, éves teljesítmény alapú bónusz, mobiltelefon, laptop)
személyes és szakmai fejlődési lehetőség
kellemes munkakörnyezet, jó hangulatú csapat
hosszú távú, stabil munkalehetőség
azonnali kezdési lehetőség

Szakmai tapasztalat években

2

Szükséges végzettség

középfokú végzettség érettségivel

A meghirdetett pozícióra jelentkezni a "jelentkezem" gomb megnyomását követően fényképes önéletrajz csatolásával és bérigény megjelölésével lehetséges.