Senior bérszámfejtő (Ref.sz.: 33931)

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok

Kölcsönzött és alkalmi munkavállalók teljes körű bérszámfejtése
Munkaviszony létesítésével és megszüntetésével összefüggő feladatok elvégzése
Munkaügyi nyilvántartások vezetése
Kimutatások készítése
Hóközi és hóvégi bérszámfejtés elkészítése
Adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése az ügyfelek és a hatóságok felé
A jövedelem kifizetésekhez kapcsolódó fizetési és levonási kötelezettségek megállapítása
Kölcsönzéssel foglalkozó projektvezetőkkel történő kapcsolattartás, szoros együttműködés
Közvetlen kollégák szakmai mentorálása, új kollégák betanítása

Elvárások

Minimum középfokú szakirányú végzettség
Min. 2-3 éves teljes körű bérszámfejtésben szerzett szakmai tapasztalat
Nexon program alapos ismerete, ezen belül tapasztalat záráson belül havi bevallás készítésében
MS Office felhasználói szintű ismerete
Kiváló Excel tudás
Önálló, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

Versenyképes juttatási csomag
Önálló felelősségteljes munkakör, valamint szakmai fejlődési lehetőség
Hosszú távú, stabil munkalehetőség
Fiatalos, dinamikus csapat, kellemes munkakörnyezet

Szakmai tapasztalat években

3

Szükséges végzettség

középfokú végzettség érettségivel

A meghirdetett pozícióra jelentkezni a "jelentkezem" gomb megnyomását követően fényképes önéletrajz csatolásával és bérigény megjelölésével lehetséges.