SMT operátor (Ref.sz.: 33841)

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok

SMT berendezések és eszközök zavartalan működésének biztosítása
Szerszámcserék és gépbeállítások elvégzésében való közreműködés
A rád bízott gépek, berendezések ápolása, rend és tisztaság folyamatos fenntartása a munkaterületen (5S)
A félkész vagy készáru minőségének biztosítása az általad végzett művelet vonatkozásában

Elvárások

Középfokú végzettség
Elektronikai ismeretek
Csapatjátékos személyiség
Folyamatos műszakrend vállalása
SMT gépkezelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Bérezés: Bruttó 410.000 Ft/hó (alapbér+műszakpótlék+teljesítménybónusz)
A bér mellett havi bruttó 24 400 Ft cafeteria
Helyi étkezési és parkolási lehetőség
Dolgozói kedvezmények, pénzdíjazással járó dolgozói ajánlási program
Érettségi megléte esetén házon belül elérhető OKJ-s képzési lehetőség (elektronikai technikus)
Szakmai fejlődés, képzések, előrelépési lehetőség
Modern, kulturált és tiszta munkakörnyezet
Részesedésnyereség az éves árbevétel függvényében

Szakmai tapasztalat években

1

Szükséges végzettség

középfokú végzettség érettségivel

Képzési szak

elektronika

Amennyiben érdekes az álláslehetőség, kattints a jelentkezés gombra és küldd el önéletrajzodat a megadott e-mail címre. További információkkal kapcsolatban hívj a 06 20 224 6721-es telefonszámon.