Elektronikai technikus (Ref.sz.: 33831)

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok

A gyártás során felmerülő hibák azonnali elhárítása és dokumentálása
Gyártósori gépek karbantartása, a termelés folyamatosságának biztosítása
PLC vezérlésű gépek beállítása, lehetséges hibák keresése és javítása
Az új gyártóberendezések üzembe helyezése
Az új belépő és az áthelyezett operátorok oktatása

Elvárások

Középfokú műszaki végzettséged van elektronikai vagy mechatronikai területen
Elektromos és mechanikus karbantartásban szereztél tapasztalatot
Rendelkezel felhasználói szintű MS Ofiice ismeretekkel
Tudod vállalni a 4 műszakot, és az éjszakázás sem jelent gondot a számodra

Amit kínálunk

Kihívásokkal teli, izgalmas munka
Hosszú távú munkalehetőség egy biztos háttérű, multinacionális cégnél
Heti 4 nap munka melyet a négy műszakos munkarend tesz lehetővé.
Rengeteg fejlődési és előrelépés lehetőség
Jó munkahelyi légkör, támogató csapat, kedves kollégák
Modern, tiszta és kulturált munkakörnyezet
Bérezés: Bruttó 495.000 Ft/hó (alapbér+műszakpótlék+teljesítménybónusz )
Bruttó 24.400 Ft cafeteria
Részesedésnyereség az éves árbevétel függvényében

Szakmai tapasztalat években

2

Szükséges végzettség

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Képzési szak

elektronika, mechanika, automatika

Amennyiben a munkakör felkeltette az érdeklődésedet a kérlek ne habozz jelentkezni önéletrajzod elküldésével! Bővebb információért hívd a 06 20 224 6721-es telefonszámot.