Üzemeltetési karbantartó (Ref.sz.: 33701)

A munkavégzés helye
Zalaegerszeg
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok

Az épület villamossági hálózatának karbantartása
Általános épületüzemeltetési feladatok ellátása
Épület felügyeleti rendszer működtetése
Telephelyen belüli villamos átalakítási munkák elvégzése
Technológiai rendszerek, gépek üzemeltetése

Elvárások

Minimum szakmunkás végzettség (villanyszerelő vagy víz,- gáz,- központifűtés szerelő)
Eltöltött gyakorlati idő (min 5 év)
Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Word, Excell, Outlook)
Műszaki gondolkodásmód
Terhelhetőség
Csapatmunkára való képesség

Amit kínálunk

Hosszú távú, stabil munkahely
Versenyképes bérezés

Szakmai tapasztalat években

3

Szükséges végzettség

középfokú végzettség érettségi nélkül

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési igénye megjelölésével.