Áruátvevő (vegyi területen) (Ref.sz.: 33691)

A munkavégzés helye
Cegléd
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok

Vegyianyagok átvétele, szabályos beraktározása, ennek felügyelete;
Vegyianyag hulladékok helyes, raktározásra elszállításra alkalmas állapotban tartása, felügyelete;
Vegyianyagok megfelelő előkészítése a termelés részére;
Szelektív és kommunális hulladékok rendeltetésszerű kezelésének felügyelete;
Vegyianyag hulladékok, szelektív hulladékok elszállításához kapcsolódó feladatok elvégzése;
Együttműködés a társszervezetekkel, a telephely környezetvédelmi és munkavédelmi megbízottjaival;
Folyamatosan figyelemmel kíséri a vegyiraktár, hulladéktárolók kihasználtságát, raktároptimalizációs feladatok ellátása;
Kötelező és eseti leltárak elvégzése és támogatása, valamint a szükséges dokumentáció elkészítése;
Betartja és betartatja a területén az 5S elveit.

Elvárások

Középfokú végzettség;
Többéves raktári területen végzett tapasztalat;
MS Office és az SAP szükséges moduljának/tranzakcióinak alapos ismerete.
Érvényes targoncavezetői engedély

Amit kínálunk

1 műszakos műszakrend (8-16)
Bruttó 1.162Ft alap órabér
Teljesítménypótlék
Bónusz
Béren kívüli juttatás (Cafeteria)

Szakmai tapasztalat években

2

Szükséges végzettség

OKJ

Képzési szak

Érvényes Targoncavezetői engedély

Ha hirdetésünk felkeltette a figyelmét és szívesen dolgozna egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó cég megbecsült munkatársaként, akkor küldje el önéletrajzát a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.