Elektromos Karbantartó

A munkavégzés helye
Cegléd
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok

Technológiai berendezések szakszerű kezelése, működésének ellenőrzése
Aktív részvétel a rendkívüli esetek, események elhárításában
Gépjavítási, gépkarbantartási munkák végzése
Együttműködés a gyártási területen dolgozó munkatársakkal
Előírt munkafolyamatok betartása

Elvárások

Középfokú műszaki (elektrotechnikai) végzettség
Elektromos karbantartásban szerzett tapasztalat
Releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

Alapbér
Kiemelt műszakpótlékok
Cafeteria
Egyéb béren kívüli juttatások
Ingyenes céges járatok 6 útvonalon
Hosszú távú, stabil munkahely egy jól működő nagyvállalatnál

Szakmai tapasztalat években

2

Szükséges végzettség

középfokú végzettség érettségi nélkül

Amennyiben szeretne jelentkezni meghirdetett munkalehetőségünkre, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát vagy kattintson a jelentkezem gombra.