Operátor (Ref.sz.: 33631)

A munkavégzés helye
Cegléd
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok

Termelési tervben meghatározott számú félvezető eszköz gyártása és dokumentálása
Mechanikai és elektronikai szerelések elvégzése automata/félautomata termelési berendezések kezelésével
Tesztelés, mérés és minőség-ellenőrzés
Számítógépes adminisztráció

Elvárások

Minimum 8. általános iskolai végzettség
Word, Excel felhasználó szintű ismerete
Több műszakos, folyamatos munkarendet vállalása
Színvakság, színtévesztés kizáró ok!

Amit kínálunk

250 000 - 300 000 Ft feletti bruttó átlagkereset (1100 Ft-os kezdő órabér)
Jelenléti- és teljesítmény célprémium
13 000 Cafeteria, nyugdíjpénztári hozzájárulás
40 000 Ft iskolakezdési hozzájárulás, iskoláskorú gyermekenként
Tiszta és biztonságos munkakörülmények
Karrierlehetőség
Ingyenes sportolási lehetőség, egészségszűrő programok
Nemzetközi munkakörnyezet
Ingyenesbuszjárat 5 vonalon (1. Újlengyel - Dánszentmiklós - Nyáregyháza - Albertirsa - Ceglédbercel 2. Nagykőrös - Csemő 3. Tiszaföldvár - Martfű - Rákócziújfalu - Rákóczifalva - Szolnok - Abony 4. Tószeg - Tiszavárkony - Jászkarajenő - Kőröstetétlen - Törtel 5. Újszilvás - Tápiószőlős - Tápiószele - Nagykáta - Tápiószentmárton - Tápióbicske

Szükséges végzettség

alapfokú végzettség