Gépkezelő (Ref.sz.: 33571)

A munkavégzés helye
Halmajugra
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok

Az üzem berendezéseinek folyamatos ellenőrzése, termelési minták alapján az üzem finomhangolása, beállítása
A termelési terv tartása mennyiségi és minőségi szempontok szerint
Egyedi technológiák elsajátítása, megszerzett tudás alkalmazása a termelési folyamatokban
A munkafolyamatokban előírt ellenőrzések elvégzése, mintázás és eredmények kiértékelése
Minőségi és biztonsági követelmények betartása
Üzemzavarok felismerése, kezelése és javaslatok kidolgozása javító intézkedésekre
Üzemi rend, tisztaság fenntartása

Elvárások

Középfokú végzettség
Folyamatos munkarend vállalása
Megbízható, pontos munkavégzés
Jó állóképesség és problémamegoldó készség
Esetenként a magasban történő munkavégzés vállalása

Amit kínálunk

Havi nettó 200 000 Ft + teljesítményalapú mozgóbér + 13. havi fizetés elérhető
Ingyenes céges buszjárat vagy kiemelt bejárási hozzájárulás
Dinamikusan fejlődő, modern vállalati környezet világszínvonalú, Magyarországon egyedülálló technológiával
Folyamatos szakmai fejlődés, karrierlehetőség
Egészségmegőrző program

Szükséges végzettség

alapfokú végzettség

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, a Jelentkezés gombra kattintva azonnal tud állásunkra regisztrálni, vagy érdeklődjön telefonon a 30/984-1577-es telefonszámon. Jelentkezhet személyesen is a Prohuman 2004 Kft Eger, Hadnagy utca 6. alatti irodájában.