Targoncavezető (Ref.sz.: 33561)

A munkavégzés helye
Maklár
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok

Kézi és gépi anyagmozgatás
Anyagmozgatás gazdasági egységen belül
Áru mozgatása, anyag ki- és betárolás

Elvárások

OKJ-s bizonyítvány vagy új típusú (sorszámmal ellátott) targoncavezetői jogosítvány
több műszakos munkarend vállalása
terhelhetőség
jó fizikum, állóképesség

Amit kínálunk

Alapbér + műszakpótlék + bónusz + béren kívüli juttatás
Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
Barátságos, munkavállaló központú munkakörnyezet
Stabil vállalati háttér
Biztos, hosszú távú munkahely

Szükséges végzettség

alapfokú végzettség

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, a Jelentkezés gombra kattintva azonnal tud állásunkra regisztrálni, vagy érdeklődjön telefonon a 0630/984-1577-es telefonszámon. Jelentkezhet személyesen is a Prohuman 2004 Kft Eger, Hadnagy utca 6. alatti irodájában.