Gépi forgácsoló (Ref.sz.: 33291)

A munkavégzés helye
Oroszlány
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok

Gyártott darabszámok előírások által meghatározott mennyiségi, minőségi ellenőrzése, lejelentése
Javaslattétel a gyártósorok termelékenységének javítására
Oktatásokon való aktív részvétel
Gépek beállítása, kezelése
Műszak végén gondoskodás a gépek, gyártóeszközök és mérőműszerek működőképes állapotban, illetve mennyiségben történő átadásáról

Elvárások

Műszaki végzettség (pl. forgácsoló, technikus, lakatos stb.)
Műszaki rajz olvasási ismeret
Mérésismeret, mérőeszközök használatának ismerete
Gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat
2 műszak 12 órás munkarend vállalása (3+3)

Amit kínálunk

Versenyképes kereseti lehetőség és cafeteria
Hosszú távú, biztos munkahely
Kulturált, modern munkakörnyezet
Azonnali belépési lehetőség
Ingyenes buszjárat

Szükséges végzettség

középfokú végzettség érettségivel

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, küldje el önéletrajzát vagy keressen minket a +36 70 66 55 283- as telefonszámon.