Szerelő (Ref.sz.: 33251)

A munkavégzés helye
Kecskemét
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok

A technológiai előírások és a kezelési utasítás betartása
A gyártási technológia jól körülhatárolt részfeladatának (fűrészelés, fúrás, szegecselés, összeszerelés stb.) elvégzése
A rábízott gépek, berendezések ápolása, munkaterület rendezettsége, tisztántartása
A gép elindítása, a műveletsor befejezése után a kész munkadarab leszedése és ellenőrzése
A rábízott berendezés működésének felügyelete és a szükséges beavatkozások elvégzése

Elvárások

8 általános iskolai végzettség
2 műszakos munkarend vállalása
Gyártásban szerzett tapasztalat
Pontos, precíz munkavégzés
Megbízható és felelősségteljes hozzáállás

Amit kínálunk

Folyamatosan emelkedő alapbér
17%-os mozgóbér
Motivációs béren kívüli juttatások
Cafeteria, Műszakpótlék
Ingyenes konditerem bérlet
13. havi fizetés
Hozd magaddal a barátod és járjatok egy autóval (15 Ft/km/fő)
Ötletláda! 2.000-10.000 Ft minden újító ötletért
Mentorprogram; tanulj meg mindent Mentorodtól, majd válj Te is Mentorrá!

Szükséges végzettség

alapfokú végzettség

Ha szeretnél egy fiatalos és lendületes csapat tagja lenni, küld el fényképes Önéletrajzodat!