Összeszerelő operátor (Ref.sz.: 33231)

A munkavégzés helye
Miskolc
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok

Összeszerelési, gépkezelői feladatok ellátása
Műszakvezető által megadott utasítások elvégzése

Elvárások

Jó kézügyesség
Jó látás, jó színlátás
Minimum 8 általános iskolai végzettség
Bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk

Modern munkakörnyezet
185.000Ft/hó alapbér
Műszakpótlék
Jelenléti bónusz
Teljesítmény bónusz
Bruttó 27.140 Ft cafeteria
Tömegközlekedés 100%os támogatása, autóval 15Ft/km
Ingyenes sportolási lehetőségek
Dolgozói kedvezmény hálózat
Munkabér előleg

Szükséges végzettség

alapfokú végzettség

Gyere el hozzánk csoportos tájékoztatónkra és tesztírásunkra bármely hétköznap 9:00-ra! Várunk a búza tértől 2 perc sétára, Miskolcon, az Arany János tér 1 szám alatt, a Macropolis irodaház földszintjén! Érdeklődj a 06707099336-es telefonszámon, vagy küldd el önéletrajzod!