Targoncavezető (Ref.sz.: 26291)

A munkavégzés helye
Kecskemét
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok

Bejövő és kimenő szállítmányok rakodása, dokumentálása
Beérkezett szállítmányok feldolgozása
Beraktározás, komissiózás, áttárolás, konszolidálás, leltározás
Kézi és gépi beltéri anyagmozgatás raktáron belül és kívül

Elvárások

Legalább 3 hónapos targoncavezetői rutin
Érvényes új típusú OKJ-s targoncavezetői engedély (legalább egy géptípusra)
3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

Bejelentett, határozatlan idejű szerződés
Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
Alapbéren felül bónuszok és cafetéria
Kiemelt műszakpótlékok
Túlóra lehetőség
Ingyenes céges járat
Bejárási támogatás tömegközlekedésre (86%) és saját gépkocsira (15 Ft/km)
Céges rendezvények egész évben

Szakmai tapasztalat években

1

Szükséges végzettség

OKJ

Amennyiben szeretne jelentkezni meghirdetett munkalehetőségünkre, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát vagy kattintson a jelentkezem gombra.