Gyártósori Operátor (Ref.sz.: 23431)

A munkavégzés helye
Nyírbátor
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok

Termékek gyártásában való aktív részvétel
Alapanyag feltöltése, gépek kezelése
Legyártott termékek vizuális ellenőrzése
Termékek csomagolása

Elvárások

8. általános iskolai végzettség vagy, OKJ képesítés
Több műszakos, 8 órás munkarend vállalása
Jó kézügyesség az aprólékos munkafolyamatokhoz

Amit kínálunk

Stabil cégnél, hosszú távú munkalehetőség
Dolgozóbarát munkahely
Tiszta, modern munkakörnyezet
Ingyenes, légkondicionált, wi-fi-vel ellátott vállalati buszjáratok Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 70 településéről
Kiemelkedő juttatási csomag, kiszámítható bérezés
Átvétel céges állományba legkésőbb 6 hónap után
Cafeteria

Szükséges végzettség

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát!
ID: 3811132  Megjelentetés dátuma: 2019.11.15.