Gépkezelő és összeszerelő operátor (Ref.sz.: 25791)

A munkavégzés helye
Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok

Gépek kezelése és kiszolgálása
Alkatrészek összeszerelése

Elvárások

Általános iskolai végzettség
3 műszak vagy a folyamatos munkarend vállalása

Amit kínálunk

Kezdő bruttó bér 210.000-235.000 ft
Emelt műszakpótlék
Vasárnapi pótlék
Jelenléti, mennyiségi és minőségi bónuszok
Egyéni teljesítmény bónusz
Br. 240.000 Ft éves cafeteria keret
Előrejutási lehetőség, ingyenes továbbképzési lehetőségek
Mentorprogram segíti az új dolgozók zökkenőmentes beilleszkedését
Kulturált, modern és folyamatosan megújuló munkakörnyezet
Ingyenes céges buszjáratok

Szükséges végzettség

alapfokú végzettség

Jelentkezés gombra kattintva azonnal meg tudja pályázni a munkalehetőséget! Amennyiben kérdése lenne, hívja a 70/665-5615 számot!