Könnyű operátor munka a X. kerületben (Ref.sz.: 19151)

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok

Félkész és kész termékek előállítása technológiai utasítások betartásával és műszakcéloknak megfelelően
Félautomata és automata gyártóberendezések előírásszerű kezelése és működésének felügyelete, valamint a szükséges beavatkozások elvégzése
Termelés folyamatosságának biztosítása, annak veszélybe kerülése esetén a közvetlen felettes azonnali tájékoztatása
Szerszámcserék és gépbeállítások elvégzésében való részvétel
Rábízott gépek, berendezések ápolása, rend és tisztaság folyamatosa fenntartása a munkaterületen (5S)
Minőségügyi előírások alapján felelős a félkész vagy készáru minőségéért az általa végzett művelet vonatkozásában

Elvárások

Legalább 8 általános iskolai végzettség
Pontos, precíz munkavégzés
Monotóniatűrés
Folyamatos munkarend vállalása (H-V; 2 munkanap-2 pihenőnap; 5:40-17:50 és 17:40-5:50))

Amit kínálunk

Fizetés: nettó 210.000 Ft (Magas alapbér+Műszakpótlék+ Teljesítmény bónusz)
Br. 24.400 Ft Cafeteria
Kellemes, modern munkakörnyezet
Előrelépési és fejlődési lehetőség cégen belül
Heti 4 munkanap

Szakmai tapasztalat években

1

Szükséges végzettség

alapfokú végzettség

Amennyiben érdekli az álláslehetőség, kattintson a Jelentkezés gombra és küldje el önéletrajzát, vagy hívja a 0670/5264454-es telefonszámot.