Ügyfélkapcsolati munkatárs (Román nyelven) (Ref.sz.: 18301)

A munkavégzés helye
Távmunka
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok

Bejövő hívások fogadása lakossági szegmensben
Munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció elvégzése
Az ügyfelek professzionális, szakszerű tájékoztatása
Új termékek ajánlása az ügyfeleknek - értékesítés
Információnyújtás a cég termékeiről,

Elvárások

Felsőfokú vagy anyanyelvi szintű AKTÍV román nyelvtudás
Kiváló kommunikációs készség
Haladó számítógépes ismeretek
Nyitott, ügyfélközpontú szemlélet

Amit kínálunk

Fix bérezés + motiváló jutalékrendszer
Otthoni munkavégzés
Rugalmas beosztás és részmunkaidő (4-6-8 órában)
Alkalmazotti jogviszony

Szükséges végzettség

középfokú végzettség érettségivel

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődésed, kattints a JELENTKEZEM gombra és küld el fényképes önéletrajzodat.