Összeszerelő operátor

Prohumán 2004 Kft.

A munkavégzés helye
Tatabánya
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Autóipari termékek (elektromos autók töltőkábelei és légzsákok csatlakozói) gyártásával foglalkozó partnerünk számára keresünk munkavállalókat tatabányai munkahelyre az alábbi munkakörbe:

Ingyenes szállás biztosított a távolabbról érkező jelentkezőknek

Amit kínálunk:

• Br. 1245 Ft/óra (+ műszakpótlék: 30 % folyamatos műszakrend esetén +5%)
• Havi bruttó alapbér 10%*-a prémium
• Cafeteria
• Ajánlói bónusz
• Ingyenes szállás
• Céges busz a környező településekről
Nemdohányzó munkahely
• Stabil, hosszú távú munkalehetőség, biztos vállalati háttér
• Határozatlan idejű munkaszerződés
• Tiszta, rendezett munkakörnyezet

Feladatok:
• különböző alkatrészek, kábelek összeszerelése
• vizuális minőség-ellenőrzés
• minőségügyi előírások betartása

Elvárás:
• Minimum általános iskolai végzettség
• Rugalmasság a több-műszakos munkavégzés vállalása (3 műszak 8 óra 5+2 vagy 6+2)
• Precíz munkavégzés
• Monotónia tűrés
Színtévesztés kizáró ok

Munkavégzés helye:
Tatabánya

Jelentkezz ma és csatlakozz, szakemberek által vezetett kiváló csapathoz.
Telefonon:+36 70 665 5238
Személyesen: 2800 Tatabánya, Dózsakert 58/a (Prohuman iroda)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

- A Prohuman innovatív megoldásaival mindennap ügyfelei sikeréért dolgozik - immár 1997 óta van a piacon, és 2004-ben alakult önálló céggé.
- 2014-ben csatlakozott a Work Service stratégiai HR szakértő és tanácsadó csoporthoz, amely vezető szerepet tölt be Kelet-Közép-Európa piacain, és a HR szolgáltatók között elsőként jegyezték a varsói tőzsdén
- Magyarország legnagyobb HR szolgáltatója
- Országszerte 16 irodával van jelen, és segít elhelyezkedni a munkavállalóknak

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

Hungária Krt. 140-144
1146 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Állás23
E-mail: Küldje el önéletrajzát