Csomagoló munkatárs

Prohumán 2004 Kft.

A munkavégzés helye
Sopron
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Csomagoló munkakörbe keresünk munkatársakat 2 műszakos munkarendbe, egészségügyi eszközök csomagolására.

Főbb feladatok, munkák
- Egészségügyi termékek csomagolása
- Ellenőrzése
- Üzemi szabályzat betartása

Az álláshoz tartozó elvárások
- Józan életvitel
- Személyes higiénia
- Monotonitás tűrés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent
- Csomagolásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
- 2 műszakos munkarend
- Hosszú távú, biztos munkalehetőség
- Ingyenes buszjárat a környező településekről
- Ingyenes szálláslehetőség

Ne habozz, csatlakozz hozzánk még ma! Jelentkezz hozzánk az "Elküldöm az önéletrajzomat" gombra kattintva, vagy keress minket telefonon: 06 20 665 5053

Információk a kiválasztási folyamatról

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

- A Prohuman innovatív megoldásaival mindennap ügyfelei sikeréért dolgozik - immár 1997 óta van a piacon, és 2004-ben alakult önálló céggé.
- 2014-ben csatlakozott a Work Service stratégiai HR szakértő és tanácsadó csoporthoz, amely vezető szerepet tölt be Kelet-Közép-Európa piacain, és a HR szolgáltatók között elsőként jegyezték a varsói tőzsdén
- Magyarország legnagyobb HR szolgáltatója
- Országszerte 16 irodával van jelen, és segít elhelyezkedni a munkavállalóknak

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

Hungária Krt. 140-144
1146 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Állás5
E-mail: Küldje el önéletrajzát