455 000 - 480 000 HUF

Gépbeállító

Prohumán 2004 Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
Munkabér (bruttó)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Budapest X. kerületében található német autóelektronikai alkatrészeket, hajtásmechanizmusokat gyártó partnerünkhöz keresünk Gépbeállító munkakörbe munkatársakat.
Várjuk jelentkezésed, ha szeretnél kiteljesedni szakmádban és részt szeretnél venni egy német piacvezető vállalat sikereiben.

Feladatok:
- Gyártási berendezések üzemképességének biztosítása
- Karbantartási munkák elvégzése központi karbantartási utasítás alapján
- Típusváltások lebonyolítása
- Berendezések hibájának elhárítása, a hibák dokumentálása
- Berendezések beállítása a technológiai utasításban meghatározottak alapján
- Javaslattétel a megrendelésekre, a hibaelhárításhoz szükséges alkatrészek megrendeléseinek adminisztrációs feladatainak ellátása
- Közreműködés a gépek üzembe helyezésekor, az üzembe helyező cég támogatása
- Új belépő és áthelyezett operátorok oktatása a technológiai előírások szerint

Ami munkádért jár:
- br. 455.000 Ft (alapbér+műszakpótlék+teljesítménybónusz)
- br. 24.400 Ft Cafeteria
- Kellemes, barátságos munkatársak
- Modern, tiszta munkakörnyezet
- Szakmai képzések, tréningek
- Lehetőség előrelépésre

Amit mi kérünk a jelentkezőktől:
- Középfokú elektronikai/mechanikai/mechatronikai végzettség
- Folyamatos műszakrend szerinti munkavégzés vállalása
- Precíz, pontos munkavégzés
- Legalább 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Problémamegoldó képesség

Munkaidő:
- Hétfőtől vasárnapig, 2 munkanap 2 pihenőnap, folyamatos műszakban
- 5:40-17:50 és 17:40-5:50

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

- A Prohuman innovatív megoldásaival mindennap ügyfelei sikeréért dolgozik - immár 1997 óta van a piacon, és 2004-ben alakult önálló céggé.
- 2014-ben csatlakozott a Work Service stratégiai HR szakértő és tanácsadó csoporthoz, amely vezető szerepet tölt be Kelet-Közép-Európa piacain, és a HR szolgáltatók között elsőként jegyezték a varsói tőzsdén
- Magyarország legnagyobb HR szolgáltatója
- Országszerte 16 irodával van jelen, és segít elhelyezkedni a munkavállalóknak

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

Hungária Krt. 140-144
1146 Budapest