415 000 - 450 000 HUF

Analizátor

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
Munkabér (bruttó)

Feladatok

Budapest X. kerületében található német autóelektronikai alkatrészeket, hajtásmechanizmusokat gyártó partnerünkhöz keresünk Analizátor (Hibakereső technikus) munkakörbe munkatársakat.
Várjuk jelentkezésed, ha magabiztosan mozogsz a NYÁK-ok világában és a forrasztás sem áll távol tőled, illetve részt szeretnél venni egy német piacvezető vállalat sikereiben.

Feladatok:
  • Hiba analizálása, minősítése a meghatározott állomásokon kieső egységeknél
  • Analízis eredmények minőségi elvárások szerinti rögzítése MES-be
  • Belső áramkör tesztelése autoteszteren keresztül
  • A hiba összevetése a mintadarabbal, a hiba azonnali visszacsatolása a gyártási folyamatba
  • Szükség esetén az alkatrészek tisztítása
  • Adatrögzítés SAP-ban
  • Analizálásra váró egységek alacsony szinten tartása és beazonosíthatóságuk biztosítása a kijelölt tárhelyeken

Ami munkádért jár:
  • br. 415.000 Ft (alapbér+műszakpótlék+teljesítménybónusz)
  • br. 24.400 Ft Cafeteria
  • Kellemes, barátságos munkatársak
  • Modern, tiszta munkakörnyezet
  • Szakmai képzések, tréningek
  • Lehetőség előrelépésre

Amit mi kérünk a jelentkezőktől:
  • Középfokú elektronikai végzettség
  • Folyamatos műszakrend szerinti munkavégzés vállalása
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Megbízhatóság

Munkaidő:
  • Hétfőtől vasárnapig, 2 munkanap 2 pihenőnap, folyamatos műszakban
  • 5:40-17:50 és 17:40-5:50

Szükséges végzettség

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ