415 000 - 450 000 HUF

Analizátor

Prohumán 2004 Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
Munkabér (bruttó)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Budapest X. kerületében található német autóelektronikai alkatrészeket, hajtásmechanizmusokat gyártó partnerünkhöz keresünk Analizátor (Hibakereső technikus) munkakörbe munkatársakat.
Várjuk jelentkezésed, ha magabiztosan mozogsz a NYÁK-ok világában és a forrasztás sem áll távol tőled, illetve részt szeretnél venni egy német piacvezető vállalat sikereiben.

Feladatok:
- Hiba analizálása, minősítése a meghatározott állomásokon kieső egységeknél
- Analízis eredmények minőségi elvárások szerinti rögzítése MES-be
- Belső áramkör tesztelése autoteszteren keresztül
- A hiba összevetése a mintadarabbal, a hiba azonnali visszacsatolása a gyártási folyamatba
- Szükség esetén az alkatrészek tisztítása
- Adatrögzítés SAP-ban
- Analizálásra váró egységek alacsony szinten tartása és beazonosíthatóságuk biztosítása a kijelölt tárhelyeken

Ami munkádért jár:
- br. 415.000 Ft (alapbér+műszakpótlék+teljesítménybónusz)
- br. 24.400 Ft Cafeteria
- Kellemes, barátságos munkatársak
- Modern, tiszta munkakörnyezet
- Szakmai képzések, tréningek
- Lehetőség előrelépésre

Amit mi kérünk a jelentkezőktől:
- Középfokú elektronikai végzettség
- Folyamatos műszakrend szerinti munkavégzés vállalása
- Precíz, pontos munkavégzés
- Megbízhatóság

Munkaidő:
- Hétfőtől vasárnapig, 2 munkanap 2 pihenőnap, folyamatos műszakban
- 5:40-17:50 és 17:40-5:50

Információk a kiválasztási folyamatról

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

- A Prohuman innovatív megoldásaival mindennap ügyfelei sikeréért dolgozik - immár 1997 óta van a piacon, és 2004-ben alakult önálló céggé.
- 2014-ben csatlakozott a Work Service stratégiai HR szakértő és tanácsadó csoporthoz, amely vezető szerepet tölt be Kelet-Közép-Európa piacain, és a HR szolgáltatók között elsőként jegyezték a varsói tőzsdén
- Magyarország legnagyobb HR szolgáltatója
- Országszerte 16 irodával van jelen, és segít elhelyezkedni a munkavállalóknak

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

Hungária Krt. 140-144
1146 Budapest