Szerelő

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok

• A szereldében gyártandó fékegységek összeszerelése levegő ellátó és fékvezérlő egységek a megadott technológiai utasítások alapján
• A gyártásba beépített minőségellenőrzési feladatok elvégzése
• A gyártásközi dokumentációk folyamatos ellenőrzése és kapcsolódó dokumentumok töltése
• A gyártásban használt kézi szerszámok állapotának és működésüknek folyamatos ellenőrzése

Munkakör betöltésének feltételei:
• Több műszakos munkarend vállalása
• Igény a pontos, precíz és a magas minőségű munkavégzésre
• Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkakör betöltése során előnyt jelent:
• Hasonló területen szerzett tapasztalat
• Műszaki végzettség

Amit ajánlunk:
• Vonzó bér és széleskörű béren kívüli juttatások
• Teljesítményprémium, jelenléti prémium
• 50%-os műszakpótlék 18.00-06.00-ig
• Innovatív termékek, technológiák és megoldások
• Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
• Modern géppark és korszerű feltételrendszer
• Szakmai fejlődési lehetőségek

Jelentkezni az "Elküldöm az önéletrajzomat" gombra kattintva lehetséges.

Szükséges végzettség

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ