P&G Professional – Értékesítő specialista

Professional support s.r.o.

Místo práce
Pešťská župa (Pest), Stoličnobělehradská župa (Fejér), Šomoďská župa (Somogy) (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
azonnal

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

A takarítás és a higiénia minden vállalkozó munkájának alapvető része a szolgáltatói szektorban. Egyre többen a piacon lévő legjobb termékekre támaszkodnak, mint a Jar, Ariel, Lenor és a Mr. Proper.

Ezért mi is új munkatársakat keresünk Szlovákia és Magyarország területére értékesítési és tanácsadói munkakörbe az egészségügyi, szolgáltatói és a vendéglátói szektor területén.

Mi vár Önre?
Az Ön feladata az adott régió ügyfeleivel való közvetlen kapcsolat és a termékek forgalmazásának bővítése lesz. Mit kell ezalatt elképzelni?
- Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
- Megtanítjuk, hogyan nyerje el az új partnerek figyelmét és bizalmát
- Megtanítjuk Önnek a becsületes és tisztességes üzleti készségeket
- Kedves és nyitott kollégák csapatában fog dolgozni
- Olyan megbízható, népszerű és keresett márkákkal fog dolgozni, mint a Jar, Ariel, Lenor stb.
nem valami no-name.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mit kínálunk Önnek?

Az üzlet a win-win alapszabályain alapul. Mi is win-win kapcsolatot szeretnénk kialakítani. Ezért álandó és hosszútávú munkaviszonyt kínálunk. Ösztönözni fogjuk Önt a legjobb eredmények elérésére, ugyanakkor egy fix alapot biztosítunk, amely lehetővé teszi, hogy a munkára és ne a mellék-keresetekre összpontosítson. Tehát nincs jutalékos értékesítés.
Tanul? Van családja? Ez mellett tud utazni a térségben? Beszéljünk a részmunkaidős munkáról.
Az autó, a számítógép stb. nem jelent előnyt, ez a kereskedő általános felszerelése. Magától értetődőnek tekintjük.

Informace o náboru

Küldje el az önéletrajzát és egy rövid ismertetést miért szeretne nálunk dolgozni. Minél hamarabb felvesszük Önnel a kapcsolatot.
Bízunk benne, hogy találkozunk.
Professional support
A P&G Professional szerviz és forgalmazási partnere
www.profsupport.hu

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Milyen ismeretekkel és készségekkel kell rendelkeznie?

Nekünk nem az a fontos, hogy dolgozott-e már ilyen munkakörben. Jó kommunikációs készségű és a munkájára igényes embereket keresünk minimum érettségivel. A legtöbb dolgot úgyis megtanítjuk Önnek a hosszútávú P&G által garantált képzési programban. Csapatunkban dolgoznak újoncok középiskola elvégzése után és 30 éves tapasztalattal rendelkező matadorok is, tehát semmi aggodalom!
Ha beszél angolul az kiváló. Bevonhatjuk Önt a nemzetközi képzési programokba és felveheti a kapcsolatot munkatársainkkal más országokból.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Társaságunk képviseli a Procter&Gamble Professional profesionális textília mosási rendszereit a Csehországban, Szlovákiában, Magyarországon és Romániában mint a Procter&Gamble Professional exkluzív partnere Közép és Kelet Európában.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců

Adresa společnosti

Voříškova 402/11
623 00 Brno
Česká republika
www.pgprof.info; www.profsupport.hu
ID: 3890223  Megjelentetés dátuma: 2020.03.11.