Obchodní manažer (techn. produkt) - slovenský a maďarský jazyk nutností - 2000 EUR/měsíc

ProfesKontakt, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Pozsony megye - Bratislava megye, Nyitra megye - Nitra megye (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
01.10.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1800-2000 EUR + 25% bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na této pozici budete odpovědný za:
• péči o vybrané zákazníky z řad Maloobchodu (péče 30:70 akvizice)
• obchodní aktivity zaměřené hlavně na nové akvizice na trhu v Maloobchodu
• Aktivně zjišťovat situaci na trhu v přiděleném segmentu
• Aktivně zjišťovat konkurenční postavení společnosti MT v rámci přidělených segmentů
• Vyhledávat a tipovat potenciální zákazníky včetně informací o konkurenčních dodavatelích u těchto zákazníků
• Vést aktivní jednání s potenciálními a stávajícími zákazníky, analyzovat jejich potřeby jak v krátkodobém tak dlouhodobém horizontu
• Uzavírat smluvní vztahy se zákazníky v rámci svých oprávnění
• Aktivně zjišťovat spokojenost a stav zákazníků, hlídat dodržování dohodnutých obchodních kondicí na uzavřených objednávkách a projektech
• Vytvářet nabídky, spolupracovat na projektech, generovat objednávky zboží v rámci CRM systému UMM
• Aktivně nabízet a prezentovat produkty MT v rámci přidělených segmentů včetně aktivní osobní účasti na seminářích pořádaných společností MT pro tyto segmenty
• Aktivně využívat CRM systém UMM pro evidenci stávajících a potenciálních zákazníků, evidenci aktivit, tvorbu nabídek, předávání Crossleadsů v rámci jednotlivých procesů

Zamestnanecké výhody, benefity

Práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Motivující finanční ohodnocení. Možnost dalšího vzdělávání a růstu. Řadu firemních benefitů.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Náš klient je lídr ve výrobě a sevisu průmyslových vah

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický nebo ekonomický smer

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• SŠ/VŠ vzdělání technického směru
• znalost a orientace v oblasti maloobchodu se zaměřením na IT a obchodní systémové váhy výhodou
• samostatnost a zodpovědnost
• kreativní myšlení
• aktivní znalost PC - MS Office
• Lokalita/sídlo SK

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Cseh munkaközvetítő iroda képviseli PST Hungary.

Adresa spoločnosti

Dělnická 12
170 00 Praha 7 - Holešovice
Česká republika
ID: 3439763   Megjelentetés dátuma: 2018.09.07.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1800-2000 EUR + 25% bonusy