240 000 HUF

Operátor – Budapest VIII. kerület

Produkteam Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, VIII. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő
Munkabér (bruttó)
240 000 HUF

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

2005-ben alapított egyedi orvostechnikai eszközök gyártásával foglalkozó partnercégünkhöz keresünk operátor kollégákat. A cég fő tevékenysége a fejlesztés, gyártás, összeszerelés, tesztelés és csomagolás.

Az új munkavállaló feladatai a következők lesznek:
részegységek gyártásra való előkészítése, összeszerelése; gyártása;
tesztelés;
minőségellenőrzési szerelési tevékenység;
karbantartásokhoz tartozó dokumentáció kezelése.

Elvárások az operátorokkal szemben:
minimum alapfokú végzettség;
jó kézügyesség, műszaki érzék;
precíz, igényes munkavégzés nagyító, illetve mikroszkóp alatt;
határidőre történő precíz munkavégzés;
monotónia tűrő képesség.

Előnyök a munka betöltéséhez:
középfokú végzettség;
finommechanikai összeszerelésben szerzett tapasztalat;
mechatronikai területen szerzett gyártási tapasztalat;
gyártási dokumentumok kezelésében szerzett tapasztalat;
angol nyelvismeret.

Amit a cég kínál a munkavállalóknak:
versenyképes fizetés, cafeteria juttatás;
teljesítményorientált motivációs rendszer;
innovatív feladatok;
fiatalos csapat;
nemzetközi környezet;
stabil cégháttér;
kulturált munkakörnyezet;
dinamikus és kreatív munkahely.

Munkavégzés helye: Budapest, VIII. kerület

Munkavégzés ideje: hétfőtől péntekig 7:00-15:30 óráig.

Bérinformációk

br. 240.000 Ft/hó + cafeteria

Egyéb béren kívüli juttatások

alapbér: br. 240.000 Ft/hó + cafeteria
munkaköröktől függően magasabb bérsáv is elérhető.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Célunk több mint 20 éve, hogy ideális munkahelyeket kínáljunk partnercégeinél az álláskeresők számára országszerte, akár szakmunka, irodai, mérnöki, pénzügyi vagy egyéb területen! Arra törekszünk, hogy olyan állásokat ajánljunk Önnek, ahol a szaktudást kamatoztatva motiváltan, eredményesen tud munkát végezni.

Az alkalmazottak száma

50-99 alkalmazott

A cég címe

Produkteam kft.
József körút 53.
1085 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Mészáros Lilla
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3788665   Megjelentetés dátuma: 2019.10.16.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   br. 240.000 Ft/hó + cafeteria