Logisztikai ügyintéző - Budapest, XXIII. kerület

Produkteam Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nemzetközi szállítmányozással foglalkozó partnerünk csapatába keresünk LOGISZTIKAI ÜGYINTÉZŐ munkatársat.

Feladatok:
• szállítmányok nyomon követése és a kapcsolódó dokumentumok kezelése;
• ügyfelekkel és alvállalkozókkal történő kapcsolattartás;
• adatok összegyűjtése a beszállítóktól, vevőktől az EKÁER jelentéshez;
• kockázatos termékek előírás szerinti kezelése és bejelentése;
• szoros együttműködés a társosztályokkal;
• közreműködés a havi zárási folyamat előkészítésében.

Elvárások:
• középfokú végzettség;
• minimum 1 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
• jó kommunikációs készség;
• önálló, megbízható munkavégzés;
• társalgási szintű angol nyelvtudás;
• előny: EKÁER rendszer ismerete.

Egyéb információk:
• munkavégzés helye: Budapest, XXIII. kerület
• munkába állás időpontja: azonnal
• munkaidő: heti 40 óra, választható egy- vagy kétműszakos munkarend (6:00–14:30 és 13:30–22:00)
• kellemes környezet, jó csapat

Amint kínálunk:
• hosszú távú munkalehetőség egy megbízható cégcsoportnál;
• jól felszerelt munkakörnyezet;
• csoportos nyelvoktatási lehetőség az angol tudásod fejlesztésére;
• változatos elemekből álló Cafeteria-csomag;
• nyári és téli jutalom;
• munkába járás támogatása Budapest határán belül is;
• tanulási és fejlődési lehetőség támogató vezetők mellett.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Alapszint (A2)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Célunk több mint 20 éve, hogy ideális munkahelyeket kínáljunk partnercégeinél az álláskeresők számára országszerte, akár szakmunka, irodai, mérnöki, pénzügyi vagy egyéb területen! Arra törekszünk, hogy olyan állásokat ajánljunk Önnek, ahol a szaktudást kamatoztatva motiváltan, eredményesen tud munkát végezni.

Az alkalmazottak száma

50-99 alkalmazott

A cég címe

Produkteam kft.
József körút 53.
1085 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Gombocz Eszter
E-mail: Küldje el önéletrajzát