Papír-írószer eladó

Printker Office Land ZRt.

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Printker Office Land Zrt. a dél-magyarországi régió meghatározó irodaszer nagy- és kiskereskedelmi vállalkozása, a következő pozícióba keres munkavállalót:

Bolti eladó (irodaszer)

Feladatok:
• Irodaszerek eladása
• Vevői igények maximális kiszolgálása
• Árufeltöltés
• Áruátvétel-kiadás
• Pénztárkezelés
• Raktárkezelés
• Leltározás

Elvárások:
• Vevőorientált gondolkodás
• Kiváló kommunikációs készség
• Közép fokú kereskedelmi végzettség (érettségi elvárás)
• Kereskedelemben szerzett 1-2 éves tapasztalat
• Felhasználói szintű számítógép-ismeret
• Rugalmas gondolkodás
• Kreativitás

Kérjük magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát küldje a hr@printker.hu e-mail címre.

Amennyiben 2 héten belül nem jelentkezünk megkereséssel, kérem tekintse úgy, hogy a kiválasztási folyamatban nem jutott tovább, személyes értesítéssel ezen esetben nem élünk. Megértését köszönjük.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Részvénytársaság a dél-magyarországi régió meghatározó irodaszer nagy- és kiskereskedelmi vállalkozása.

A cég címe

Régész tér
6753 Szeged

Kapcsolat