Pénzügyi tanácsadó

Premium Corse Kft.

A munkavégzés helye
Távmunka
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, szabadúszó, vállalkozó
A munkába lépés időpontja
2019.12.01
Bérfeltételek (bruttó)
250 000 - 500 000 Ft/hónap kiemelt bónusz- és prémium rendszer középvezetöként egyéb prémium juttatások (gépjármü használat, mobiltelefon, laptop, stb.)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

pénzügyi termékek értékesítése (megtakarítási, befektetési)
egészségfinanszírozási termékek értékesítése
ügyfélakvizíció
ügyfelekkel tárgyalás lebonyolítása
késöbbiekben sales csapat irányítása
feladatok, prioritások kijelölése
teljesítményorientált irányítás

Egyéb béren kívüli juttatások

GARANTÁLT nettó 250 ezer forint kezdö fizetès
kiemelt bónusz- és prémium rendszer
középvezetöként egyéb prémium juttatások (gépjármü használat, mobiltelefon, laptop, stb.)

Információk a kiválasztási folyamatról

Mit ajánlunk:
kötetlen munkaidő
nagyrészt önálló munkavégzés
színvonalas munkakörülmények
dinamikus, fiatalos csapat tagja
önálló életpálya modell kiépítésének lehetősége
folyamatos képzések
magasan kvalifikált munkapozíció
valóban KIEMELKEDÖ kereseti lehetőség

Figyelem!
Mivel az interjuk is és az oktatás/képzés is Budapesten zajlik, kérem csak olyanok jelentkezzenek akiknek ez nem jelent gondot!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

kíváló tárgyalókészség
jó kommunikációs képesség
SZEMÉLYISÉG

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Újonnan alakult és dinamikusan fejlödö pénzügyi és biztosítási broker kiemelt partnereként keresünk kollégákat.
PRÉMIUM munkakör, biztos és versenyképes piaci környezetben.

A cég címe

Berektető út 105
2146 Mogyoród

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Dr.Luteránné Fehér Krisztina
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3812125  Megjelentetés dátuma: 2019.12.01.  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 250 000 - 500 000 Ft/hónapkiemelt bónusz- és prémium rendszer középvezetöként egyéb prémium juttatások (gépjármü használat, mobiltelefon, laptop, stb.)