Villanyszerelő

PPA CONTROLL, a.s.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
31.05.2018
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
700 € tól kezdődő alapbér + havi és negydévi jutalmak (a bér teljes szintje a kiválasztott jelölt egyéni képességeitől és tapasztalataitól függ)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

- Szerelések végzése a jóváhagyott tervrajzok szerint
- Felelős a berendezések helyes, tervrajzoknak megfelelő bekötéséért. A tervrajztól eltérő eseteket bejegyzi.
- Beosztásából eredő, végzettségének és gyakorlatának megfelelő szerelő és bontó munkálatokat végez a cég által megadott helyeken (kábelvonalak szerelése, kábelhúzás, befejezések és bekötések, elosztószekrények szerelése, irányításellenőrző rendszerek szerelése, valamint egyébb a munkálatokkal összefüggő tevékenységeki)
- Biztosítja a használatába adott szerszámok és felszerelések üzemképességét, és megfelelését az érvényes szabványok és ellenőrzések feltételeinek

Egyéb béren kívüli juttatások

Alkalmazottaink sok, gyakran egyéni különös feladotok végrehajtásában érdekeltek. Ügyelünk munkatársaink állandó szakmai és személyi fejlődésére. Megfelelő juttatások rendszerével a munka és a magánélet közötti egyensúly létrehozását támogatjuk.

Információk a kiválasztási folyamatról

Ezt az állást PPA ENERGO, s.r.o. leányvállalatunknak biztosítjuk, amely átfogó szolgáltatásokat nyújt a következő területeken: automatizált vezérlőrendszerek, térinformatika és elektro-rendszerek az atomerőművek számára.
Személyes adatait ezért a PPA ENERGO s.r.o. vállalatnak is meg kell adni.

Állást hirdetö vállalat

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

villamossági illetve energetikai szakon

Jogosítvány

B

Készségek és személyes tulajdonságok

- Munkavégzés helye: Budapest, Gyál városrész
- Szerelői munkakörben végzett gyakorlat
- A magyarországi jogrendnek megfelelő villanyszerelői munkákra szükséges rendeletek teljesítése
- Munkaképesség
- Felelős munkavégzés

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A PPA CONTROLL a.s Holding vezető szerepet tölt be a Szlovák Köztársaságban az elektrosztatikus rendszerek és az automatizált irányítási és ellenőrzési rendszerek területén. Partnere az átfogó ügyfélszolgálat biztosításában az energiaáru értékesítési és outsourcing szolgáltatások terén.

Az alkalmazottak száma

25-49 alkalmazott

A cég címe

Vajnorská 137
830 00 Bratislava 3
Szlovákia

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Mgr. Konečná Viera
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3390274   Megjelentetés dátuma: 2018.05.15.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   700 € tól kezdődő alapbér + havi és negydévi jutalmak (a bér teljes szintje a kiválasztott jelölt egyéni képességeitől és tapasztalataitól függ)