Raktáros

PM TECHNIC PLAST Kft.

A munkavégzés helye
Pécel, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Péceli központtal rendelkező cég raktárost keres főállásban. A munkavégzés hétfőtől péntekig tart. Cégünk a Pm cégcsoporthoz tartozik, lerakataink vannak már Romániában, Szerbiában, Csehországban, Olaszországban, Bulgáriában, valamint Görögországban.

Feladatok:
- áruátvétel, árukiadás
- árukiszedés és áru fizikai áttárolása
- árucsomagolás
- évközi és év végi leltárfeladatok
- a raktár rendbentartása
- vevői rendelések előkészítése, komissiózás
- raktári rend fenntartása
- esetenként a megrendelt termékek kiszállítása a vevőknek,

Elvárások:
- középfokú végzettség,
- nagyfokú precizitás,
- megbízhatóság, önálló munkaképesség,
- kikérhető erkölcsi bizonyítvány
- Pécel ill. környéken lakó
- kiváló problémamegoldó képesség,

Amit nyújtunk:
- határozatlan idejű munkaszerződés, próbaidővel
- bejelentett, alkalmazotti jogviszony
- versenyképes fizetés

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Kezdés: azonnal.

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezni a lenti email címen, fényképes szakmai önéletrajzzal lehet.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A TeamPlast Logistic Kft 2012-ben indította el tevékenységét Magyarországon a P.M. Group csoport tagjaként. Vállalatunk kiemelt szerepet tölt be a műanyag nyílászáró kiegészítők gyártása és forgalmazása terén. Cégcsoportunk jelenleg Kelet-Európa minden országában jelen van és folyamatosan nyílnak meg új telephelyek Közép- és Nyugat-Európában is. A Magyarországi telephelyről 2014-ben elindult Szlovákia és Csehország területére is az értékesítés.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Fáy tanya
2119 Pécel