Sofőr - Gépjárművezető

PM TECHNIC PLAST Kft.

A munkavégzés helye
Pécel a központi telephely (a munkavégzés helye országos), Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Péceli központtal rendelkező cég sofőrt keres főállásban. Árukiszállítás Magyarország területén belül, illetve időnként Szlovákiába. A munkavégzés hétfőtől péntekig tart.
Cégünk a Pm cégcsoporthoz tartozik, lerakataink vannak már Romániában, Szerbiában, Csehországban, Olaszországban, Bulgáriában, valamint Görögországban.

Feladatok:
– áru túraterv szerinti kiszállítása Magyarország területén és Szlovákiába
– az áru felpakolása majd lepakolása a kliensnél
– pénz felvevése a készpénzben fizető ügyfelektől, majd utólag a pénzzel való elszámolás
- az áruval való teljeskörű felelősségteljes elszámolás és adminisztráció

Elvárások:
- áruterítői tapasztalat
- B kategóriás jogosítvány
- kikérhető erkölcsi bizonyítvány
- középfokú végzettség
- Pécel ill. környéken lakó
- jó problémamegoldó képesség
- jó tájékozódó képesség
- teherbírás – az árut le kell pakolni a partnereknél az autóról

Amit nyújtunk:
-határozatlan idejű munkaszerződés, próbaidővel
-bejelentett, alkalmazotti jogviszony
-versenyképes fizetés
-mobiltelefon

Előnyt élveznek, akik dolgoztak már hasonló munkakörben.

Kezdés: azonnal

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A TeamPlast Logistic Kft 2012-ben indította el tevékenységét Magyarországon a P.M. Group csoport tagjaként. Vállalatunk kiemelt szerepet tölt be a műanyag nyílászáró kiegészítők gyártása és forgalmazása terén. Cégcsoportunk jelenleg Kelet-Európa minden országában jelen van és folyamatosan nyílnak meg új telephelyek Közép- és Nyugat-Európában is. A Magyarországi telephelyről 2014-ben elindult Szlovákia és Csehország területére is az értékesítés.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Fáy tanya
2119 Pécel