Recepciós asszisztens (Győr)

Plazmaszolgálat Kft.

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• A Plazmaferezis centrum recepciós részlegének zökkenőmentes működtetése
• Plazmaadók felvétele a számítógépes rendszerbe
• Egészségügyi paraméterek (testhőmérséklet, vérnyomás, hemoglobin szint) mérése és rögzítése
• Adminisztrációs feladatok teljes körű ellátása
• Időpont egyeztetések személyesen, online felületen és telefonon
• A plazmaadók fogadása, tájékoztatása, kedves, mosolygós informálása
• Folyamatos együttműködés a kollégákkal
• Felmerülő problémák kezelése
• A Plazmaferezis centrum magas szolgáltatási színvonalának megteremtése, majd megtartása és fokozása

Egyéb béren kívüli juttatások

• Versenyképes fizetés
• Béren kívüli juttatások
• Multinacionális háttér, átlagon felüli munkakörnyezet
• Teljes körű oktatás
• Fiatalos, dinamikus csapat
• Megbecsültség
• Teljes munkaidős, hosszú távú stabil munkahely

Információk a kiválasztási folyamatról

Piacvezető, a gyógyszeriparban tevékenykedő, dinamikusan fejlődő Plazmaszolgálat Kft. legmodernebb technológiával felszerelt győri plazmaferezis centrumába RECEPCIÓS munkakörbe munkatársakat keres.

Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a hr@plazmaszolgalat.hu címre várjuk „RECEPCIÓS - GYŐR” jeligére!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Egyéb ismeretek

Microsoft Word - haladó
Microsoft Excel - haladó

Készségek és személyes tulajdonságok

• Középfokú végzettség
• Átlagon felüli kommunikációs képesség
• Csapatmunkára való képesség
• Pozitív kisugárzás, energikus, mosolygós személyiség
• Megbízható, precíz, pontos, dinamikus munkavégzés
• Proaktív hozzáállás
• Felhasználói szintű számítógép kezelés (Word, Excel, Internet)
• Ügyfélközpontú személetmód

ELŐNYT JELENT:
• Egészségügyi területen szerzett szakképesítés és tapasztalat

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Piacvezető, a gyógyszeriparban tevékenykedő, dinamikusan fejlődő Plazmaszolgálat Kft. legmodernebb technológiával felszerelt centrumaiba munkatársakat keres.

A cég címe

www.plazmaadas.hu

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: HR vezető
E-mail: Küldje el önéletrajzát