Centrumvezető (Kaposvár)

Plazmaszolgálat Kft.

A munkavégzés helye
Kaposvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• A centrum teljes személyzetének biztosítása és koordinálása
• Centrum működéséhez kapcsolódó eszközök folyamatos biztosítása, nyilvántartás vezetése;
• A centrum profitábilis irányítása, vezetése, a költségek folyamatos nyomon követése;
• Beszállítókkal való tárgyalások lefolytatása, szerződéskötések menedzselése;
• Folyamatos együttműködés a vezetőséggel;
• A Centrum rendeltetésszerű, zavartalan és folyamatos működésének a biztosítása;
• A mindenkori jogszabályok és belső szabályzatok betartása és betartatása;
• Központban rejlő termelési potenciál teljes kiaknázásának elősegítése.

Egyéb béren kívüli juttatások

• Versenyképes fizetés
• Béren kívüli juttatások
• Multinacionális háttér, átlagon felüli munkakörnyezet
• Fiatalos, dinamikus csapat
• Megbecsültség
• Teljes munkaidős hosszú távú stabil munkahely

Információk a kiválasztási folyamatról

Piacvezető, a gyógyszeriparban tevékenykedő, dinamikusan fejlődő Plazmaszolgálat Kft. legmodernebb technológiával felszerelt hamarosan nyíló kaposvári plazmaferezis centrumába CENTRUMVEZETŐ (KAPOSVÁR)
munkakörbe munkatársakat keres.

Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a hr@plazmaszolgalat.hu címre várjuk „CENTRUMVEZETŐ - KAPOSVÁR” jeligére!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

intézményvezető; egészségügy; gyógyszeripar; részlegvezető;

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Haladó (C1)

Adminisztrációs és közgazdasági ismeretek

Pénztár - alapok
Bérelszámolás - alapok
Személyzeti ügyek - alapok

Számítógép-felhasználói ismeretek

Microsoft PowerPoint - alapok
Microsoft Outlook - alapok
Microsoft Excel - alapok
Microsoft Word - haladó

Készségek és személyes tulajdonságok

• Felsőfokú gazdasági / egészségügyi / műszaki végzettség
• Társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban
• B- kategóriás jogosítvány
• Számítógépes ismeretek (MS Office, Word, Excel, Internet)
• Releváns vezetői tapasztalat és kompetenciák; probléma- és konfliktusmenedzsment
• Gazdaság-orientált gondolkodásmód
• Nagyfokú munkabírás és terhelhetőség
• Felelősségteljes döntéshozói képesség, felelősségtudat
• Kiemelkedő kommunikációs készség
• Rugalmasság,
• Dinamikus munkavégzés

ELŐNYT JELENT:
• Hasonló területen (egészségügy, gyógyszergyártás, intézményvezetés) szerzett releváns tapasztalat

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Piacvezető, a gyógyszeriparban tevékenykedő, dinamikusan fejlődő Plazmaszolgálat Kft. legmodernebb technológiával felszerelt centrumaiba munkatársakat keres.

A cég címe

www.plazmaadas.hu