Egészségügyi asszisztens (Szolnok) (Ref.sz.: DONORTEREM (Szolnok))

PlazmaCenter

A munkavégzés helye
Szolnoki
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

- Plazmaadók általános tájékoztatása a plazmaadás előtt és a plazmalevétel során
- Vénabiztosítás
- Plazmaferezis elvégzése (előzetes oktatást követően)
- Szükséges adminisztráció elvégzése

Egyéb béren kívüli juttatások

- Próbaidőt követően határozatlan idejű szerződés, teljes munkaidős foglalkoztatással
- Versenyképes fizetés
- Kiváló munkakörülmények
- Teljes körű oktatás
- Dinamikusan dolgozó, pozitív személetmódú csapat, pozitív légkör

Információk a kiválasztási folyamatról

Fényképes önéletrajzát a [email protected] címre várjuk, a város és a pozíció ("Szolnok, egészségügyi asszisztens") megjelölésével.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ
főiskolai végzettség

Képzési szak

gyógyszeripar; egészségügy; orvos; gyógyszeralapanyag-gyártás

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

- Legalább középfokú OKJ-s egészségügyi szakképesítés
- Szakdolgozói kamarai tagság, érvényes működési engedély
- Vénabiztosításban szerzett gyakorlat
- Kiemelkedő kommunikációs készség és emberekkel való bánásmód, empátia, kedvesség
- Monotonitás tűrés

ELŐNYT JELENT:
- Releváns szakmai tapasztalat egészségügyi területen előny
- Plazmaferezisben, vérvételben, intenzív terápiában, aneszteziológia területén szerzett tapasztalat előny

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkatársakat keresünk új, modern, minden igényt kielégítő szolnoki, békéscsabai, tatabányai és újonnan megnyílt kecskeméti Plazma Centereinkbe.

Bővebb információ: www.plazmacenter.hu

A cég címe