Központvezető (Szolnok) (Ref.sz.: KÖZPONTVEZ-SZOLNOK))

PlazmaCenter

A munkavégzés helye
Szolnok
Munkaidő
teljes munkaidő
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
akár NETTÓ 500.000 Ft

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• A plazmaferezis központ (Plazma Center) munkatársainak eredményes vezetése, irányítása
• Költséghatékony, felelősségteljes, eredményorientált gazdálkodás
• A központ folyamatos és zavartalan működésének biztosítása
• Személyügyek, áru- és eszközbeszerzések menedzselése
• A központot érintő szabályok, szabályzatok betartása és betartatása
• A meglévő plazmaadók megtartása és számuk folyamatos növelése

Egyéb béren kívüli juttatások

AMIT KÍNÁLUNK:
• Próbaidőt követően határozatlan idejű szerződés, teljes munkaidős foglalkoztatással
• Kiemelkedő fizetés, (elérhető nettó bér 500eFt!)
• Kiváló munkakörülmények
• Dinamikusan dolgozó, pozitív szemléletmódú csapat

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezését (Fényképes önéletrajzát és motivációs levelét) a hr@plasmaexpert.hu címre várjuk „Központvezető - Szolnok” jeligére.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

menedzsment, gyógyszeripar; egészségügy; gyógyszeralapanyag-gyártás; cégvezetés

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Egyéb ismeretek

Gazdasági Levelezés - haladó
Személyzeti ügyek - haladó
Microsoft Word - haladó
Microsoft Excel - haladó

Jogosítvány

B

Készségek és személyes tulajdonságok

ELVÁRÁSOK:
• Felsőfokú végzettség
• Releváns vezetői kompetenciák és tapasztalat
• Számítógépes ismeretek (Word, Excel, Internet)
• Felelősségteljes, eredményszemléletű, célorientált munkavégzés
• Kimagasló kommunikációs készség, munkavállalók irányításában szerzett jártasság
• Munkatársak motiválásának képessége, csapatösszetartás
• Átlagon felüli konfliktus- és problémamegoldó képesség
• B-kategóriás jogosítvány
• Fokozott rugalmasság és dinamizmus

ELŐNYT JELENT:
• Vezetői pozícióban szerzett releváns tapasztalat

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkatársakat keresünk új, modern, minden igényt kielégítő szolnoki, békéscsabai, tatabányai és újonnan megnyílt kecskeméti Plazma Centereinkbe.

Bővebb információ: www.plazmacenter.hu

A cég címe

Budapest

Kapcsolat

ID: 3491712   Megjelentetés dátuma: 2018.09.13.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   akár NETTÓ 500.000 Ft