Egészségügyi adminisztrátor (szolnok) (Ref.sz.: EÜ-admin (Szolnok))

PlazmaCenter

A munkavégzés helye
Szolnok
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

- Időpont egyeztetése a plazmaadókkal
- Plazmaadók tájékoztatása, eligazítása
- Adatok rögzítése, adatbázis vezetése, teljes körű adminisztráció elvégzése
- Vérnyomás, hemoglobin szint, testhőmérséklet mérése

Egyéb béren kívüli juttatások

- Próbaidőt követően határozatlan idejű szerződés, teljes munkaidős foglalkoztatással
- Versenyképes fizetés
- Kiváló munkakörülmények
- Teljes körű oktatás
- Dinamikusan dolgozó, pozitív személetmódú csapat, nyugodt légkör

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezését (Fényképes önéletrajzát és motivációs levelét) a hr@plasmaexpert.hu címre várjuk a pozíció és a város megjelölésével.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Készségek és személyes tulajdonságok

ELVÁRÁSOK:

- Középfokú végzettség
- Felhasználói szintű Számítógépes ismeretek (Word, Excel, Internet)
- Pontos, precíz, alapos, de kellően dinamikus munkavégzés
- Átlag feletti kommunikációs képesség, pozitív kisugárzás

ELŐNYT JELENT:
- Hasonló területen szerzett tapasztalat
- Egészségügyi területen szerzett szakképesítés

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkatársakat keresünk új, modern, minden igényt kielégítő szolnoki, békéscsabai, tatabányai és hamarosan megnyíló kecskeméti és veszprémi Plazma Centereinkbe.

Bővebb információ: www.plazmacenter.hu

A cég címe

Kapcsolat