Egészségügyi asszisztens - Tatabánya (Ref.sz.: EÜassz.(Tatabánya))

PlazmaCenter

A munkavégzés helye
Tatabánya
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

- Plazmaadók általános tájékoztatása a plazmaadás folyamatáról
- Vénabiztosítás és a plazmaferezis szakszerű elvégzése (előzetes oktatást követően)
- Plazmaferezis során folyamatos kommunikáció a plazmaadókkal
- Szükséges adminisztráció precíz és pontos elvégzése

Egyéb béren kívüli juttatások

- Próbaidőt követően határozatlan idejű szerződés, teljes munkaidős foglalkoztatással
- Versenyképes fizetés
- Kiváló munkakörülmények
- Teljes körű oktatás

Információk a kiválasztási folyamatról

Csapatunk bővítése miatt keressük új kollégáinkat. Ha Ön állást keres, vagy váltana és van egészségügy végzettsége, mielőbb várjuk jelentkezését.

Jelentkezni lehet a [email protected] címen fényképes önéletrajzzal "EÜ asszisztes Tatabánya" jelige feltüntetésével.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Képzési szak

egészségügy; gyógyszeripar; ápolás; betegellátás; vénabiztosítás;

Készségek és személyes tulajdonságok

- Legalább középfokú OKJ-s egészségügyi szakképesítés
- Szakdolgozói kamarai tagság, érvényes működési engedély
- Vénabiztosításban szerzett gyakorlat
- Kiemelkedő kommunikációs készség és emberekkel való bánásmód

ELŐNYT JELENT:
- Releváns szakmai tapasztalat egészségügyi területen
- Plazmaferezisben, intenzív terápiában, aneszteziológia területén szerzett tapasztalat

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Csapataink bővítése és cégünk folyamatos terjeszkedése miatt munkatársakat keresünk új, modern, minden igényt kielégítő szolnoki, békéscsabai, tatabányai és újonnan megnyílt kecskeméti Plazma Centereinkbe.

Bővebb információ: www.plazmacenter.hu

A cég címe

Kapcsolat