Minőségbiztosítási munkatárs - Tatabánya

PlazmaCenter

A munkavégzés helye
Tatabánya
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

- A minőségügyi rendszer fenntartása a plazmacenterben, annak rendszeres ellenőrzése a helyes gyógyszergyártási gyakorlat, a jogi szabályozás megvalósítása érdekében.
- A minőségügyi rendszer szakszerű dokumentálásának biztosítása az adott centerben (pl. SMF, munkaköri leírások, organigram és SZME-k és oktatások).
- A minőségre vonatkozó dokumentumok megfelelő kezelésének irányítása az adott centerben minőségbiztosítási asszisztens segítségével.
- Az intézmény előírások szerinti működésének biztosítása helyi szinten

Egyéb béren kívüli juttatások

- Próbaidőt követően határozatlan idejű szerződés, teljes munkaidős foglalkoztatással
- Versenyképes fizetés
- Átlagon felüli munkakörnyezet
- Teljes körű oktatás
- Dinamikusan dolgozó, pozitív személetmódú csapat

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezését (Fényképes önéletrajzát és motivációs levelét) a toborzasexpert@gmail.com címre várjuk a pozíció és város megjelölésével.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Készségek és személyes tulajdonságok

- Felsőfokú, egyetemi végzettség: gyógyszerész vagy természettudományos (biológus,
- vegyész vagy vegyészmérnök végzettség)
- Angol nyelv társalgási szintű ismerete
- A szakmai kérdésekre vonatkozó jogi és egyéb szabályozások alapos ismerete
- Felelősségtudat, önálló munkavégzésre való képesség, proaktivitás
- Pontos, szabálykövető munkavégzés
- Átlag feletti precizitás
- Microsoft Office és a Google Dokumentumok felhasználói szintű ismerete gyakorlatban alkalmazva

ELŐNYT JELENT:
- Kiemelt előnyt jelent a releváns gyógyszergyártási tapasztalat előny
- GMP átfogó ismerete előny

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkatársakat keresünk új, modern, minden igényt kielégítő szolnoki, békéscsabai, tatabányai és újonnan megnyílt kecskeméti Plazma Centereinkbe.

Bővebb információ: www.plazmacenter.hu

A cég címe

Budapest