Donorvizsgáló orvos Szolnok vagy Békéscsaba (Ref.sz.: Donorvizsgáló orvos)

PlazmaCenter

A munkavégzés helye
Békéscsaba, Szolnok
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

- A plazmaadók általános állapotfelmérése
- Kapcsolódó adminisztráció elvégzése
- Orvosi felügyelet biztosítása az állomáson
- Plazmaferezisek orvosszakmai felügyelete

Egyéb béren kívüli juttatások

- Teljes munkaidőben és részmunkaidőben mellékállásként is végezhető munkalehetőség
- Versenyképes fizetés
- Hosszú távú, stabil munkahely
- Kiváló munkakörülmények

Információk a kiválasztási folyamatról

Fényképes önéletrajzát a toborzasexpert@gmail.com címre várjuk 2016. december 26 –ig a pozíció megjelölésével.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

egyetemi végzettség

Képzési szak

Orvos

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

ELVÁRÁSOK:

- Általános orvosi diploma; MOK tagság
- Érvényes működési igazolvány
- Szakvizsga nélküli orvosok és rezidensek jelentkezését is várjuk
- Jó kommunikációs készség
- Felelősségteljes munkavégzés

ELŐNYT JELENT:

- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkatársakat keresünk a Plasma Expert Kft. új, modern, minden igényt kielégítő szolnoki, békéscsabai és hamarosan megnyíló tatabányai, veszprémi és kecskeméti Plazma Centereibe.

Bővebb információ: www.plazmacenter.hu

A cég címe