Egészségügyi adminisztrátor/recepciós (Veszprémtől 40 km-re)

Plazma Center

A munkavégzés helye
Veszprém
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Gyere és dolgozz velünk Veszprém megye legmodernebb plazma centerében
EGÉSZSÉGÜGYI RECEPCIÓS
munkakörben !

EZEK A FELADATOK VÁRNAK
• Időpont egyeztetése a plazmaadókkal
• Plazmaadók tájékoztatása, eligazítása
• Adatok rögzítése, adatbázis vezetése, teljes körű adminisztráció elvégzése
• Vérnyomás, hemoglobin szint, testhőmérséklet mérése
• Pénztárkezelés

EZÉRT CSERÉBE ADJUK A
• Határozatlan idejű szerződést, teljes munkaidős foglalkoztatással
• Versenyképes fizetést
• Kiváló munkakörülményeket
• Teljes körű oktatást (betanítás)
• Dinamikusan dolgozó, pozitív személetmódú csapatot, nyugodt légkört

Információk a kiválasztási folyamatról

VÁRJUK JELENTKEZÉSED a [email protected] címen fényképes önéletrajzzal (benne bérigény megjelölésével), motivációs levéllel a pozíció és a város nevének feltüntetésével.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Szakmai tapasztalat években

2-3 év

Készségek és személyes tulajdonságok

AMIRE FELTÉTLENÜL SZÜKSÉG VAN
• Középfokú végzettség
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Internet)
• Pontos, precíz, alapos, de kellően dinamikus munkavégzés
• Átlag feletti kommunikációs képességet, pozitív kisugárzás

ELŐNYT JELENT A KIVÁLASZTÁS SORÁN
• A hasonló területen szerzett tapasztalatod
• Egészségügyi területen szerzett szakképesítésed

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Minden igényt kielégítő, korszerűen berendezett és modern gépekkel felszerelt, exkluzív plazma centerbe keressük új kollégánkat. Országos hálózatunkat folyamatosan bővítjük, cégünkről és tevékenységünkről bővebb információkért kérünk, látogass el honlapunkra: www.plazmacenter.hu!

A cég címe

PlazmaCenter
Hungária körút 92-94. I. em. 7
1143 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Plazma Center
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3967057  Megjelentetés dátuma: 2020.09.11.