Termelési asszisztens

Plazma Center

A munkavégzés helye
Veszprém megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

TE LEHETSZ CSAPATUNK OSZLOPOS TAGJA, HA SZÍVESEN VÉGZED AZ ALÁBBI FELADATOKAT:

- A levett vérplazma előírásoknak megfelelő tárolása, a bevételezés és kiadás adminisztrációja
- A vérplazma előkészítése szállításra (csomagolás, raklapra való összekészítés)
- A plazmavételhez használatos eszközök/anyagok készleteinek folyamatos nyomon követése, rendelése, leltározása
- A beérkező anyagok raktározása, mozgatása
- A készletgazdálkodás adminisztratív feladatainak elvégzése
- Vérminták elemzése labortechnikai eszközökkel

AMIT MI KÍNÁLUNK NEKED:

- Határozatlan idejű szerződést, teljes munkaidős foglalkoztatással
- Versenyképes fizetést
- Kiváló munkakörülményeket
- Teljes körű oktatást (betanítás), és folyamatos belső képzéseket

AMIT ELVÁRUNK TŐLED:

- Releváns középfokú végzettséget (laboráns, vegyész, egészségügyi, élelmiszeripari vagy környezetvédelmi technikus)
- Logisztikai készségeket, készletek nyomon követésének képességét
- Fizikai terhelhetőséget
- Műszaki érdeklődést, labortechnikai gépek, eszközök kezelésének képességét
- Kiemelkedően precíz és pontos munkavégzést, szabálykövető magatartást
- Számítógépes ismereteket (Word, Excel, Internet)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Minden igényt kielégítő, korszerűen berendezett és modern gépekkel felszerelt, exkluzív plazma centerbe keressük új kollégánkat. Országos hálózatunkat folyamatosan bővítjük, cégünkről és tevékenységünkről bővebb információkért kérünk, látogass el honlapunkra: www.plazmacenter.hu!

A cég címe

PlazmaCenter
Hungária körút 92-94. I. em. 7
1143 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Plazma Center
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3966831  Megjelentetés dátuma: 2020.09.11.