Logisztikai Operátor (Targoncás)

Plastimat Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Esztergom
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2019.01.29

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Beérkező áru átvétele, kiküldésre kerülő termékek kiadása/ teherautók megrakodása
• Termék be és kitárolása a raktárba, termékellenőrzések szükség szerinti elvégzése, a csomagolások sértetlenségének ellenőrzése.
• Raktározási és termelés ellátási munkavégzés.
• Homlokvillás és tolóoszlopos targonca használat.
• Az anyagmozgatási és kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése (scanner használat) a munkautasítások szerint.
• Részvétel a gyár külső területeinek karbantartásában (tárolási rend betratása, tisztaság biztosítása)

Bérinformációk

bruttó 300.000,- Forint/hó

Egyéb béren kívüli juttatások

• Jelenléti prémium
• Hűség- és egyéb prémium
• 13. havi bér és bónusz
• Tiszta, rendezett munkakörülmények
• Igényes munkaruha, kényelmes munkacipő
• Hosszú távú, biztos munkahely
• Folyamatos fejlődési lehetőség

Információk a kiválasztási folyamatról

MŰSZAKKAL KAPCSOLATOS INFORMÁCIÓK:
• 2 műszak, 12 órás munkarend: 06.00-18.00, 18.00-06.00
• Hétfőtől-péntekig, (esetenként szombat nappalos műszak)
• 3 vagy 4 munkanap/hét
• 14-15 munkanap/hó
• Céges buszjáratok Esztergom 30 km-es körzetében (Szlovákiából is!)
• Buszjáratok: igazodva a műszakok és dolgozók igényeihez

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Képzési szak

Logisztika, Gyártás-Termelés, Autóipar, Raktározás

Készségek és személyes tulajdonságok

• Új típusú targoncavezetői engedély (3312, 3313, 3324)
• Friss jogosítvánnyal rendelkezők jelentkezését is várjuk!!
• Pontos, precíz munkavégzés
• Csapatmunka
• Orvosi alkalmassági vizsgálaton való megfelelés

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Plastimat Magyarország Kft. 2006 óta gyárt fröccsöntéses technológiával belső műanyag autóalkatrészeket Esztergom ipari parkjában. Bővülő termelési csapatunkba keresünk kollégákat a következő pozícióba:

A cég címe

Rubik Ernő utca 5.
2500 Esztergom
ID: 3543647   Megjelentetés dátuma: 2019.01.28.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   bruttó 300.000,- Forint/hó