Építészmérnök Gyakornok

PLANB Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
gyakornok

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Cégünk, azonnali kezdéssel iskolamosdó felújítások menedzselésére keres határozott, projektszemléletű építészmérnök gyakornokot.

Feladatok:
-beérkező pályázatok műszaki tartalmának és anyagigényének áttekintése és validálása
-egyéb lehetséges igények felmérése
-helyszínbejárás, fotódokumentáció készítése
-kapcsolattartás a kivitelezőkkel
-a felújítás folyamatainak folyamatos ellenőrzése
-határidők betartatására való figyelem
-helyettesítő termékek felkutatása
-szállítólevelek pontos elkészítése
-a beérkezett termékek pontos nyomonkövetése, logisztikai elosztásának vezetése és dokumentálása

Elvárások:
-Műszaki képzési területen folytatott tanulmányok
-Folyamatos munkaidő alatti telefonos, e-mailes rendelkezésre állás
-Pontos, precíz munkavégzés, műszaki szemlélet
-Előre egyeztetett időpontban személyes megjelenés a kijelölt helyszíneken

Előny:
-“B” kategóriás jogosítvány
-Utolsó éves hallgató
-Iskolaszövetkezeti tagság megléte vagy hajlandóság annak gyors kiváltására

Jelentkezni önéletrajz küldésével lehet.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A teljes körű megvalósító ügynökség.

A cég címe

Sümegvár utca 20.
1118 Budapest