Áruszállító, sofőr, gépkocsivezető

PIZZA FORTE Kft

A munkavégzés helye
Magyarország, Pest megye (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő
Bérfeltételek (bruttó)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Amennyiben Te is szeretnél etyeki telephelyünkön egy fiatalos, lendületes csapat új tagja lenni, akkor várjuk jelentkezésed!

Elvárás:

B kategóriás jogosítvány
Feladatok:

a mindenkori KRESZ-nek, valamint a biztonsági előírásoknak és utasításoknak megfelelően a gépjármű vezetése
tehergépkocsi rendeltetési helyre történő vezetése, a rakomány károsodásmentes szállítása
rakodási feladat irányítása, a rakomány átadása, illetve átvétele, a tehergépkocsira felszerelt csörlő vagy emelő működtetése
adminisztrációs feladatok ellátása, útinapló vezetése, díjszámfejtés, pénzkezelés és elszámolás
a gépjárművek műszaki állapotának ellenőrzése, a gépjármű működési zavarainak, hibáinak meghatározása, behatárolása, a kisebb hibák javítása, a gépjármű rendszeres ápolása
Ha úgy gondolod, hogy Te vagy akit keresünk, akkor várjuk fényképes önéletrajzod online, vagy telefonon, az alábbi elérhetőségen:

Luka Péter: +36309276953

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Pizzák készítése és házhozszállítása.

Az alkalmazottak száma

100-149 alkalmazott

A cég címe

Pizza Forte Kft.
Apor vilmos tér 11-12
1124 Budapest
ID: 3663005  Megjelentetés dátuma: 2019.07.15.  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: -