Áruszállító, soför, gépkocsivezető

PIZZA FORTE Kft

A munkavégzés helye
Váci út 178, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Amennyiben Te is szeretnél etyeki telephelyünkön egy fiatalos, lendületes csapat új tagja lenni, akkor várjuk jelentkezésed!

Elvárás: B kategóriás jogosítvány

Feladatok:

a mindenkori KRESZ-nek, valamint a biztonsági előírásoknak és utasításoknak megfelelően a gépjármű vezetése;
tehergépkocsi rendeltetési helyre történő vezetése, a rakomány károsodásmentes szállítása;
rakodási feladat irányítása, a rakomány átadása, illetve átvétele, a tehergépkocsira felszerelt csörlő vagy emelő működtetése;
adminisztrációs feladatok ellátása, útinapló vezetése, díjszámfejtés, pénzkezelés és elszámolás;
a gépjárművek műszaki állapotának ellenőrzése, a gépjármű működési zavarainak, hibáinak meghatározása, behatárolása, a kisebb hibák javítása, a gépjármű rendszeres ápolása.

Ha úgy gondolod, hogy Te vagy akit keresünk, akkor várjuk fényképes önéletrajzod online a luka@pizzaforte.hu e-mail címre, vagy telefonon, az alábbi elérhetőségen:

Luka Péter: +36309276953

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Pizzák készítése és házhozszállítása.

Az alkalmazottak száma

100-149 alkalmazott

A cég címe

Pizza Forte Kft.
Váci út 178
1138 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Beáta Farkas
E-mail: Küldje el önéletrajzát