Angoltanár / Angolos nevelő

Pinokkió Magánóvoda és Bölcsőde - Budapest II. kerület

A munkavégzés helye
Budapest, Harangvirág u. 4
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2019.01.06.
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
Kiemelkedően versenyképes fizetést biztosítunk.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Óvodánkban és bölcsődénkben az angoltanárok / angolos nevelők feladata, hogy az óvodai/bölcsődei csoportjuk mindennapi életének tevékeny résztvevői legyenek, és az egész nap folyamán csakis angolul beszéljenek a gyerekekkel.
Ezen kívül angolul tartják meg számukra a tanrendnek megfelelő napi foglakozásokat is.
Továbbá a gyermekekkel kapcsolatos gondozási feladatokat is ellátják.

Csapatunk fiatal, vidám és nagyon lelkes: mindenünk a hozzánk járó gyerekek igénye és érdeke. Emberileg határozott, de a másik és a gyerekek igényeire is odafigyelni képes tanárt keresünk, aki őszintén tudja szeretni a gyerekeket, és tudja, hogy ez a szerető-segítő belső beállítódás sokszor plusz erőfeszítést igényelhet.

Egyéb béren kívüli juttatások

* Kiemelkedően versenyképes jövedelem.
* Kulturált munkakörnyezet.
* Kedves és motivált kolléganők.
* Szakmai fejlődési lehetőség.
* Tanulási és továbbképzési lehetőség.
* Erkölcsi és anyagi biztonság egyaránt.

Információk a kiválasztási folyamatról

Kérjük, hogy fényképes önéletrajzukat a [email protected] emailcímre küldjék el nekünk.

Az önéletrajzban szereplő telefonszámon keressük meg azokat a jelentkezőket, akiket egy személyes interjú keretében is meg szeretnénk ismerni.

Ha nincs óvodapedagógusi vagy gondozónői végzettsége, akkor a szakmai elméleti és gyakorlati ráhangolódást egy dajkai oklevél megszerzésének a támogatásával (a tandíjat és a vizsgadíjat az intézmény fizeti) biztosítjuk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Képzési szak

Óvodapedagógusi / kisgyermeknevelői / dajkai végzettség előny, de NEM feltétel. Ha nincs ezen három területen végzettsége, akkor egy rövid dajkai tanfolyam elvégzését támogatjuk.

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Haladó (C1) és Magyar nyelv - Középszint (B2)

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

* Magas szintű angol nyelvtudás.
* Gyermekszeretet, pozitív és felelősségteljes hozzáállás.
* Rugalmasság és megfelelő munkabírás.
* Kulturált megjelenés.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pinokkió Magánóvoda és Bölcsőde Budapest II. kerületében - a fennállása óta eltelt több mint egy évtizedben elért eredményei nyomán - az egyik legnépszerűbb magánbölcsőde és magánóvoda rangját érte el. Ebben szerepe van annak is, hogy nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy csakis kiváló embereket alkalmazunk.
A bölcsődében és az óvodában egyaránt életkorilag ún. "tiszta csoportok" vannak. Az intézmény további egyedi vonásai közé tartozik a kiváló iskola-előkészítés, az intenzív angol, a bio ételprogram.

JELENTKEZNI a következőképp tud:
1. Fényképes
2. szakmai önéletrajzát szeretettel várjuk a
3. [email protected] emailcímre.

A cég címe

PINOKKIÓ MAGÁNÓVODA ÉS BÖLCSŐDE
HARANGVIRÁG U. 4.
1026 BUDAPEST
http://pinokkiobolcsode.hu http://pinokkioovoda.hu
ID: 3379847   Megjelentetés dátuma: 2018.09.26.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   Kiemelkedően versenyképes fizetést biztosítunk.