Angolos nevelő/pedagógus

Pinokkió Magánóvoda és Bölcsőde - Budapest II. kerület

A munkavégzés helye
Harangvirág u. 4., Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Bölcsődénkbe és óvodánkba is keresünk angolos nevelőt/pedagógust.

Az angolos pedagógus/nevelő feladata, hogy a csoport mindennapi életének tevékeny résztvevője legyen, és az egész nap folyamán csakis angolul beszél a gyerekekkel, továbbá angolul tartja meg számukra a tanrendnek megfelelő napi foglakozásokat is.

Csapatunk fiatal, vidám és nagyon lelkes: mindenünk a hozzánk járó gyerekek igénye és érdeke. Emberileg határozott, de a másik és a gyerekek igényeire is odafigyelni képes tanárt keresünk, aki őszintén tudja szeretni a gyerekeket, és tudja, hogy ez a szerető-segítő belső beállítódás sokszor plusz erőfeszítést igényelhet.

Egyéb béren kívüli juttatások

* Kulturált munkakörnyezet.
* Kedves és motivált kolléganők.
* Szakmai fejlődési lehetőség.
* Erkölcsi és anyagi biztonság egyaránt. Versenyképes fizetés.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

Tanári vagy óvodapedagógusi vagy kisgyermekgondozónői végzettség előny.

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

* Magas szintű angol nyelvtudás.
* Gyermekszeretet, pozitív és felelősségteljes hozzáállás.
* Rugalmasság.
* Kulturált megjelenés.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pinokkió Magánóvoda Budapest II. kerületében - a fennállása óta eltelt több mint egy évtizedben elért eredményei nyomán - az egyik legnépszerűbb magánóvoda rangját érte el. Ebben szerepe van annak is, hogy nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy csakis kiváló embereket alkalmazunk.
Az óvodában életkorilag ún. "tiszta csoportok" vannak. Az intézmény további egyedi vonásai közé tartozik a kiváló iskola-előkészítés, az intenzív angol, a bio ételprogram és az, hogy óvodás korban számos fakultatív sportolási lehetőség érhető el.

JELENTKEZNI a következőképp tud:
1. Fényképes
2. szakmai önéletrajzát szeretettel várjuk a
3. pinokkioovoda@gmail.com emailcímre.

Kérdés esetén a +36 30 343 7754 -es telefonszámon tudunk válaszolni Önnek.

A cég címe

PINOKKIÓ MAGÁNÓVODA ÉS BÖLCSŐDE
HARANGVIRÁG U. 4.
1026 BUDAPEST
http://pinokkiobolcsode.hu http://pinokkioovoda.hu