Angolos nevelő/pedagógus

Pinokkió Magánóvoda és Bölcsőde - Budapest II. kerület

A munkavégzés helye
Harangvirág u. 4., Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Bölcsődénkbe és óvodánkba is keresünk angolos nevelőt/pedagógust.

Az angolos pedagógus/nevelő feladata, hogy a csoport mindennapi életének tevékeny résztvevője legyen, és az egész nap folyamán csakis angolul beszél a gyerekekkel, továbbá angolul tartja meg számukra a tanrendnek megfelelő napi foglakozásokat is.

Csapatunk fiatal, vidám és nagyon lelkes: mindenünk a hozzánk járó gyerekek igénye és érdeke. Emberileg határozott, de a másik és a gyerekek igényeire is odafigyelni képes tanárt keresünk, aki őszintén tudja szeretni a gyerekeket, és tudja, hogy ez a szerető-segítő belső beállítódás sokszor plusz erőfeszítést igényelhet.

Egyéb béren kívüli juttatások

* Kulturált munkakörnyezet.
* Kedves és motivált kolléganők.
* Szakmai fejlődési lehetőség.
* Erkölcsi és anyagi biztonság egyaránt. Versenyképes fizetés.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

Tanári vagy óvodapedagógusi vagy kisgyermekgondozónői végzettség előny.

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

* Magas szintű angol nyelvtudás.
* Gyermekszeretet, pozitív és felelősségteljes hozzáállás.
* Rugalmasság.
* Kulturált megjelenés.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pinokkió Magánóvoda és Bölcsőde Budapest II. kerületében - a fennállása óta eltelt több mint egy évtizedben elért eredményei nyomán - az egyik legnépszerűbb magánbölcsőde és magánóvoda rangját érte el. Ebben szerepe van annak is, hogy nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy csakis kiváló embereket alkalmazunk.
A bölcsődében és az óvodában egyaránt életkorilag ún. "tiszta csoportok" vannak. Az intézmény további egyedi vonásai közé tartozik a kiváló iskola-előkészítés, az intenzív angol, a bio ételprogram.

JELENTKEZNI a következőképp tud:
1. Fényképes
2. szakmai önéletrajzát szeretettel várjuk a
3. [email protected] emailcímre.

A cég címe

PINOKKIÓ MAGÁNÓVODA ÉS BÖLCSŐDE
HARANGVIRÁG U. 4.
1026 BUDAPEST
http://pinokkiobolcsode.hu http://pinokkioovoda.hu