Raktáros

Pflege daheim & trans s.r.o.

A munkavégzés helye
Hollandia
Munkaidő
teljes munkaidő
Bérfeltételek (bruttó)
Nettó 1.400-1.600.- €

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Holland raktárakba keresünk munkatársakat Raktárosi munkakörbe.

Bármilyen raktári, raktárosi vagy raktározási tapasztalat és targoncavezetői jogosítvány megléte előnyt jelent, de nem feltétele a munkavégzésnek! A pozíció kommunikáció képes angol nyelvtudást igényel! Ez egy jó lehetőség,azoknak is akiknek nincs képesítésük, hiszen szaktudás és kiemelkedő nyelvtudás nélkül is betölthető állás!

A logisztika területén számtalan raktárakkal rendelkező holland cég megbízásában keresünk szorgalmas, energikus, kitartó és motivált munkavállalókat. A magasabb szintű nyelvtudás nélkül betölthető pozícióink tökéletesek kezdésnek, így a nyelvtudás fejlesztésére és új készségek elsajátítására alkalmas.

Feladatok:
Rendelések összerakása, összekészítése.
Különféle rendelések összerendezése.

Elvárások:
18 - 50 év a felső korhatár
kommunikációképes angol nyelvismeret
Flexibilitás
Csapatmunka

Juttatások:
Nettó 350- 400.- € / hét (1.400. - 1.600.- €/havi)
A szállás biztosítva van.
Fix idejű munkaszerződések.

Érdeklődni Lehet: +421 905 319 223

Jelentkezni lehet fényképes Angol nyelvű Önéletrajzzal lehet. [email protected]
A CV-ket csak Word vagy PDF formátumban kérjük küldeni!!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Több éves szakmai múlttal, referenciákkal, a házi gondozás kiemelkedő eredményeivel rendelkezünk.
Az elmúlt évek nehézségeinek megoldása szerepet játszott a megrendelőink magas szintű kiszolgálásában, továbbá abban, hogy a nehézségeink ellenére is tovább tudjunk fejlődni.

A cég címe

Tatranské námestie 3
058 01 Poprad
Szlovákia
ID: 3724628  Megjelentetés dátuma: 2019.07.25.  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Nettó 1.400-1.600.- €